O firmie / Poznań

Dawniej budownicze wnosząc konstrukcje, opierali się jedynie na własnych obserwacjach, doświadczeniach empirycznie sprawdzanych założeniach.

Dziś, mając jako fundament wiedzę zdobytą przez poprzednie pokolenia, a jednocześnie szeroki dostęp do badań naukowych i technologii, jesteśmy w stanie projektować obiekty niemal w pełni świadomie. Daje nam to możliwość kreowania konstrukcji bardziej skomplikowanych w swojej formie, a jednocześnie dużo oszczędniejszych pod względem zużycia materiałów.

Obserwując współczesne budynki i budowle można odnieść wrażenie, że możliwe jest już wszystko. To tylko kwestia ilości czasu poświęconego na projekt oraz ilość dostępnych środków.

Oferuję Państwu profesjonalne opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej oraz koordynację projektów wielobranżowych obiektów dla wszystkich faz przedsięwzięcia budowlanego.

Za cel stawiam sobie optymalne połączenie oczekiwań inwestora, wizji architekta oraz bezpieczeństwa zastosowanych rozwiązań. Nie boję się wyzwań i zakładam, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko ograniczenia, które należy uwzględnić. Jestem zawsze otwarty na ciekawe propozycje oraz kreatywną dyskusję.

 

Zapraszam do kontaktu:

tel.: (+48) 502 773 684
e-mail: kontakt@pracowniapd.pl


IMG_20181117_143825__01